„Ty też możesz!” – projekt Bartka Michalaka z naszym patronatem

„Ty też możesz!” – projekt Bartka Michalaka z naszym patronatem

Z Bartkiem poznaliśmy za czasów współpracy na łamach Portalu Górskiego. Mimo swojej niepełnosprawności Bartek zawsze wykazywał się nadzwyczajną siłą, determinacją i ogromną chęcią do działania. Nie życzył sobie, by na drodze zawodowej traktować go jak osobę z niepełnosprawnością. Kiedy kończyłem współpracę z Portalem Górskim, obiecałem Bartkowi, że będę o nim pamiętał i wspierał go w jego drodze… drodze Na Przekór.

Bartek postawił sobie ambitny cel do zrealizowania. Będziemy tym poczynaniom patronować, a Was zachęcamy do wspierania przedsięwzięcia!

Informacja od Bartka:

O co chodzi?

Wierzę że to jest możliwe! 
Wierzę, że to jest do zrobienia!
Wierzę, że osoba z ograniczeniami i trudnościami, KAŻDA JEDNA (ja np. mimo problemów z równowagą i koordynacją również) jest w stanie pokonać liczne bariery, trudności, przełamać różne mity i schematy, żeby zrealizować swoje MARZENIA. Nie zawsze jest łatwo. Inaczej. Generalnie jest mega ciężko! Ale to jest do zrobienia! I chcę to pokazać, zrobić, napisać o tym książkę i o tym opowiedzieć. Dla Siebie, dla Was, dla Wszystkich którzy wątpią i chcą ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Osobiście od lat marzę o zdobyciu Korony Ziemi czy nawet o stanięciu blisko tych gór jako, że teraz jestem osobą niepełnosprawną i nie zawsze wszędzie wejdę – ale nie znaczy to że nigdzie nie wejdę i że mam przestać Marzyć i te Marzenia realizować!

Mój projekt zmierza do realizacji moich Marzeń, ale też chcę pokazać Wszystkim Innym, że można. Że można wiele osiągnąć, że jesteśmy wewnętrznie piękni, wyjątkowi, wspaniali i zdolni do osiągania fantastycznych, spektakularnych rzeczy.

Aktualnie zbieram niezbędne środki finansowe. Wszystkich zainteresowanych udzieleniem mi pomocy zapraszam do kontaktu.

Mój mail:
michalakbart@wp.pl
Wszelkie wpłaty z dopiskiem 
TY TEŻ MOŻESZ proszę kierować na konto pod numerem
32 2490 1044 0000 4202 0006 7483
Dziękuję i górsko pozdrawiam! Bartek Michalak

 

Bartek Andrzejewski