Summit PR

Summit PR

Summit PR jest Agencją Public Relations prowadzoną przez zespół zaangażowanych w swoją pracę ludzi, którzy pomogą Ci odnaleźć się w agresywnym i pełnym zawiłości świecie mediów i marketingu. Nie jesteśmy cudotwórcami. Nie składamy też obietnic bez pokrycia. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością, a każdy element współpracy musi być „dopięty na ostatni guzik”.

Dla nas najważniejsze jest Twoje zaufanie, poczucie komfortu i dobrze wykonanej przez nas pracy. To, czym się zajmujemy, stanowi jedną z naszych pasji i opiera się na doświadczeniu w dotychczasowych przedsięwzięciach. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy budować naszą autentyczność.

By nasza współpraca mogła układać się we właściwym kierunku, stawiamy sobie za priorytet poznanie Twoich potrzeb oraz celu, do którego dążysz. Dzięki temu znajdziemy sposób na owocną współpracę z Twoimi klientami i kontrahentami. Postaramy się dobrać najlepsze dla Twojej działalności narzędzia, które umożliwią spraną komunikację i przepływ informacji.

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich zamiarach. Żadnego zapytania i prośby o pomoc nie pozostawimy bez odpowiedzi. Wspólnie opracujemy najlepszy scenariusz działań dla spełnienia Twoich wymagań.

Zaufali nam już:

Marcin Tomaszewski, Arek Ceremuga, Skiturowe Tatry, WOPR Sosnowiec, Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki – pierwsi zimowi zdobywcy Łuku Karpat, Wydawnictwo Stapis, On the Summit, Wydawnictwo Góry Books.

mail: biuro@summitpr.pl

witryna: www.summitpr.pl

facebook: Summit PR