Na dobry początek roku…

Jak zapewne zauważyliście ostatnio nieco zwolniliśmy z publikacjami artykułów, felietonów i innych ciekawostek na onthesummit.pl. Nie będziemy owijać w bawełnę. Po prostu tym, czego najbardziej nam brakuje jest  czas… Są pomysły i niegasnąca motywacja, na zapleczu wiele się dzieje. Jednak przy codziennych, standardach i zobowiązaniach typu „praca/dom” ciężko czasem przelać jeszcze myśli na klawiaturę. Ale cieszymy się, że jesteście z nami, że ciągle Was przybywa i że z miesiąca na miesiąc zwiększa się Wasza aktywność na profilu facebook. To tylko motywuje nas do dalszych działań i walki o to, by On the Summit jeszcze nie raz Was zaskoczyło.

Pod koniec ubiegłego roku krokiem milowym dla naszego funkcjonowania było objęcie nas patronatem przez markę outdoorową Bergans of Norway. To dla nas bardzo duże wyróżnienie i prestiżowa sprawa. Stąd też pewnie już zauważyliście, że regularnie publikujemy posty związane z działalnością marki na polskim rynku.

 Na pewno będziecie mogli u nas przeczytać niejedną zapowiedź i relację z ciekawych imprez górskich oraz podróżniczych jakie odbywać się będą w roku 2017 na terenie naszego kraju. Zapowiada się również kilka innych przedsięwzięć, w których chcemy wziąć udział, ale mierzymy siły na zamiary. Chcemy również ruszyć z konkursami dla Was. Nie takimi o pietruszkę, ale z atrakcyjnymi nagrodami. Zatem życzcie nam powodzenia, rozciągnięcia doby i dmuchajcie mocno w nasze żagle, co by statek nie osiadł na mieliźnie!

I czy to będzie rok, w którym nasi wejdą zimą na K2…??? 🙂

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Redakcja On the Summit