Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Getaway Outdoor Festival

17 maja - 19 maja

Getaway Outdoor Festival

GETAWAY FESTIVAL to trzy dni pełne prelekcji niesamowitych gości, pokazów nagradzanych filmów outdoorowych, warsztatów tematycznych i licznych aktywności.

To spotkanie ludzi, dla których życie jest przygodą. Wydarzenie dla miłośników weekendowych wypadów za miasto, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają życie. Dla tych, którzy czują, że w biurach i mieszkaniach zaczyna im być za ciasno.

Na festiwalowej scenie wystąpią, m.in: Martyna Wojciechowska, Mateusz Waligóra, Piotr Hercog, Beata Choma czy Kamila Kielar. Czekają na Was także pokazy zagranicznych i polskich outdoorowych produkcji. Poza tym warsztaty, praktyczne oraz teoretyczne, z fotografii, medycyny, wspinaczki, taternictwa jaskiniowego czy spadochroniarstwa. Niezapomniane chwile będziecie mogli przeżyć biorąc udział w spływie kajakowym albo spędzając noc na WartaCamp – wyjątkowym polu namiotowym w sercu miasta. Festiwal to idealny czas i miejsce na spróbowanie czegoś, na co do tej pory nie mieliście odwagi lub z czym się po prostu nie spotkaliście.

GETAWAY Festival ma być impulsem, który popchnie Was w góry, do lasu, nad rzekę.

Ma być początkiem Waszej podróży!

Zapraszamy na GETAWAY!

Szczegóły

Start:
17 maja
Koniec:
19 maja
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Centrum Wykładowe Politechiki Poznańskiej
Piotrowo 2
Poznań, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://getawayfestival.pl/